Nowość
Naciśnij na zdjęcie, aby powiększyć.
plasma2.png
plasma.png

Wypełniacz Autologiczny Tkankowy Maker Plasma IQPRO

INDEX: MZ-I1432
4399,98 zł
4399.98
Wybrany wariant: Wypełniacz Autologiczny Tkankowy Maker Plasma IQPRO
Dostępność: Na magazynie
Wysyłka: do 2 dni
Dostawa: Opłata za dostawę nie będzie naliczana.
*W przypadku zamówienia wyłącznie produktów objętych programem "Darmowa dostawa", w kwocie powyżej 99 zł, nie zapłacisz za dostawę!
i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
Opis
Opinie (0)

Wypełniacz Autologiczny Tkankowy Maker Plasma IQPRO

Autologiczny Wypełniacz Tkankowy IQPRO Maker Plasma reprezentuje innowacyjne podejście oparte na technologii PRP, mające zastosowanie w leczeniu schorzeń zwyrodnieniowych oraz różnorodnych uszkodzeń tkanek. Procedura przeprowadzana przy użyciu tego zaawansowanego urządzenia przez odpowiednio przeszkolony personel charakteryzuje się nie tylko skutecznością, ale również bezpieczeństwem!

Metoda PRP (bogatopłytkowa plazma) jest formą terapii regeneracyjnej, w której własna krew pacjenta jest wykorzystywana do wspierania naturalnych procesów gojenia i odnowy tkanek. Procedura opiera się na koncentracji płytek krwi, zawierających znaczną ilość czynników wzrostu i innych biologicznie aktywnych substancji, stymulujących regenerację organizmu.

Przebieg terapii przy wykorzystaniu technologii PRP obejmuje kilka kroków:

  1. Przygotowanie: Lekarz pobiera niewielką ilość krwi, podobnie jak przy rutynowym badaniu krwi. Następnie, za pomocą specjalnego procesu, izoluje się bogatopłytkową plazmę.

  2. Koncentracja płytek krwi: Próbka krwi jest umieszczana w wirówce, która oddziela różne składniki krwi na podstawie gęstości. W rezultacie uzyskuje się plazmę bogatą w płytki krwi.

  3. Preparat PRP: Po uzyskaniu bogatopłytkowej plazmy, lekarz przygotowuje preparat PRP do zastosowania w terapii.

  4. Podanie PRP: Preparat PRP jest następnie aplikowany pacjentowi w obszarze wymagającym regeneracji lub leczenia, takim jak staw, tkanki mięśniowe, skóra czy inne uszkodzone obszary.

  5. Proces gojenia i regeneracji: Czynniki wzrostu obecne w PRP stymulują procesy naprawcze, regeneracyjne i przyspieszają gojenie poprzez produkcję nowych komórek, tkanek i kolagenu.

Korzyści wynikające z terapii PRP obejmują redukcję zmarszczek, poprawę elastyczności skóry, leczenie blizn i rozstępów, a także poprawę kondycji skóry głowy w przypadku łysienia. Efekty obejmują także poprawę kolorytu skóry, redukcję przebarwień i wspieranie regeneracji skóry po opalaniu.

Dane techniczne Autologicznego Wypełniacza Tkankowego IQPRO Maker Plasma

  1. zasilanie 260W,
  2. temperatura w zakresie 10 ~ 90 stopni Celsjusza
  3. maksymalna pojemność 10 strzykawek
  4. wymiary 332213cm
  5. waga 4,2 kg
Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Newsletter