Znaleziono 32 produktów
Sortuj:
-15%
 Dr Pen Ultima A6 + 20 KARDRIDŻY

Dr Pen Ultima A6 + 20 KARDRIDŻY

640,05 zł  753,00 zł  Zobacz
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 640,05 zł 
-15%
 Dr. Pen A1 - W + KARTRIDŻE 10 Szt

Dr. Pen A1 - W + KARTRIDŻE 10 Szt

441,91 zł  519,90 zł  Zobacz
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 441,91 zł 
-15%
 Dr. Pen N2-W + 10 KARTRIDŻY

Dr. Pen N2-W + 10 KARTRIDŻY

280,48 zł  329,98 zł  Zobacz
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 280,48 zł 
-15%
 Dr. Pen N2-C + 10 KARTRIDŻY

Dr. Pen N2-C + 10 KARTRIDŻY

246,41 zł  289,89 zł  Zobacz
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 246,41 zł 
-15%
 Dr Pen ULTIMA A7 + 10 Kartridży

Dr Pen ULTIMA A7 + 10 Kartridży

622,12 zł  731,91 zł  Zobacz
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 622,12 zł 
-15%
 Dr Pen Ultima M5-C + 10 Kartridży MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Dr Pen Ultima M5-C + 10 Kartridży MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

322,91 zł  379,89 zł  Zobacz
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 322,91 zł 
-15%
 DR PEN ULTIMA A1 (Derma Pen) MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA + 10 Kartridży

DR PEN ULTIMA A1 (Derma Pen) MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA + 10 Kartridży

407,92 zł  479,91 zł  Zobacz
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 407,92 zł 
-15%
 Dr Pen Ultima M5-C + 20 Kartridży MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Dr Pen Ultima M5-C + 20 Kartridży MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

407,82 zł  479,79 zł  Zobacz
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 407,82 zł 
-15%
 Dermapen PRO + Z Aplikatorem Serum + 10 Kartridży

Dermapen PRO + Z Aplikatorem Serum + 10 Kartridży

986,76 zł  1160,89 zł  Zobacz
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 986,76 zł 
-5%
 Dermapen Stamp MYM Mezoterapia Mikroigłowa + 6 Sztuk + Kwas

Dermapen Stamp MYM Mezoterapia Mikroigłowa + 6 Sztuk + Kwas

198,55 zł  209,00 zł  Zobacz
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 198,55 zł 
-15%
 Dr. Pen N2-W + 20 KARTRIDŻY

Dr. Pen N2-W + 20 KARTRIDŻY

365,32 zł  429,79 zł  Zobacz
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 365,32 zł 
Znaleziono 32 produktów

Urządzenia Dermapen

Urządzenie Dr Pen

Rynek usług kosmetycznych rozwija się nieustannie i co chwilę pojawiają się nowe udogodnienia, które pozwalają na jeszcze lepsze, szybsze i przyjemniejsze wykonywanie zabiegów upiększających. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań jest urządzenie Dr Pen, które zrewolucjonizowało zabiegi mezoterapii mikroigłowej. Dlaczego zrewolucjonizowało? Z kilku powodów. Po pierwsze, zapewnia większe bezpieczeństwo podczas nakłuwania skóry, po drugie, zmniejsza dyskomfort pacjentki (zarówno w trakcie zabiegu, jak i po nim) i wreszcie po trzecie, maksymalnie ogranicza okres rekonwalescencji po nakłuwaniu. I to jeszcze nie wszystko, bo przy tym jest to stosunkowo tanie narzędzie, a dodatkowo nie zajmuje wiele miejsca i jest lekkie, więc sprawdzi się nawet w mobilnych salonach urodowych. Co jeszcze warto wiedzieć o urządzeniu Dr Pen?


Zalety stosowania urządzenia Dr Pen

We wstępie wspomnieliśmy już o kilku zaletach, dla których warto zainteresować się tym innowacyjnym rozwiązaniem. Jednak tych jest znacznie więcej, a opisane już plusy także wymagają krótkiego rozwinięcia. W końcu nikt nie lubi kupować kota w worku, więc warto wiedzieć, co można zyskać inwestując w tego typu technologię. A można zyskać całkiem sporo.

Najważniejsze zalety stosowania urządzenia Dr Pen, to:

 • bezpieczeństwo,
 • efektywne nakłuwanie skóry,
 • stosunkowo krótki czas zabiegu,
 • stosunkowo krótki czas rekonwalescencji,
 • lepsze efekty,
 • lepsze dostosowanie głębokości nakłuć,
 • łatwiejsze dotarcie do trudno dostępnych miejsc (np. okolice oczu lub ust),
 • możliwość przeprowadzenia zabiegu na różnych partiach skóry (np. twarz, szyja, dekolt, brzuch, uda),
 • niska waga urządzenia,
 • mobilność,
 • bezprzewodowość.


Jak więc można zauważyć zalety są niepodważalne, o czym zdążyło się już przekonać wiele kosmetyczek i ich klientek. Te pierwsze doceniają łatwość, z jaką mogą przeprowadzać teraz zabieg mezoterapii mikroigłowej oraz jego stosunkowo krótki czas. Z kolei klientki chwalą sobie efekty, ponieważ urządzenie Dr Pen pozwala osiągnąć znacznie lepsze rezultaty, które widoczne są już po pierwszym użyciu.


Wskazania do stosowania urządzenia Dr Pen

Zastosowanie urządzenia Dr Pen to tylko jedna z metod na przeprowadzenie zabiegu mezoterapii mikroigłowej, jednak jest to metoda niezwykle skuteczna. Jednak, kiedy warto się zdecydować właśnie na jego użycie? Okazuje się, że takich “okazji” jest całkiem sporo, ponieważ jest to wyjątkowo kompleksowe urządzenie, które można stosować przy wielu rodzajach problemów skórnych.

Urządzenie Dr Pen można stosować w przypadku:

 • słabej ogólnej kondycji skóry,
 • wypadania włosów,
 • płytkich i głębokich zmarszczek, także mimicznych,
 • przesuszonej skóry,
 • blizn, także potrądzikowych,
 • cellulitu,
 • trądziku,
 • wiotkiej skóry,
 • nierównomiernego kolorytu skóry,
 • przebarwień,
 • rozstępów,
 • zabiegów makijażu permanentnego.


Jak widać, Dr Pen to faktycznie wyjątkowo kompleksowe urządzenie, które nie tylko można stosować na każdym rodzaju skóry, ale również na różnych partiach ciała. Za pomocą jednego narzędzia można przeprowadzić wiele różnorodnych zabiegów, co pozwala znacząco rozszerzyć ofertę każdego salonu kosmetycznego. A co równie ważne, obsługa urządzenia Dr Pen nie jest skomplikowana. Wprost przeciwnie - jest to czysta przyjemność, zarówno dla kosmetyczki, jak i jej klientki.


Rezultaty zabiegów z użyciem urządzenia do mezoterapii mikroigłowej Dr Pen

To, że Dr Pen ma szerokie zastosowanie to jedno, jednak klientki najbardziej interesuje inna kwestia, czyli jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu? I tutaj lista jest jeszcze dłuższa, bo tak kompleksowe urządzenie daje naprawdę zdumiewające rezultaty i to bez względu na to, na jakich partiach ciała zostaje użyte.


Dzięki wykorzystaniu Dr Pen można:

 • zmniejszyć widoczność blizn i rozstępów,
 • poprawić elastyczność skóry,
 • poprawić ogólną kondycję skóry,
 • zmniejszyć widoczność porów i zaskórników,
 • spłycić głębokie zmarszczki oraz zneutralizować te mniejsze,
 • zredukować widoczność zmarszczek mimicznych,
 • zwiększyć produkcję kolagenu i elastyny,
 • odżywić skórę,
 • zmniejszyć lub całkowicie zredukować cellulit,
 • zastopować wypadanie włosów,
 • poprawić ukrwienie skóry.Oczywiście ostateczne rezultaty zależą od stanu skóry klientki oraz stopnia zaawansowania problemu, jednak w wielu przypadkach efekty są niesamowite i więcej niż satysfakcjonujące. Urządzenie do mezoterapii mikroigłowej marki Dr Pen potrafi dosłownie zdziałać cuda, chociaż czasami potrzeba kilku, a nawet kilkunastu zabiegów, aby je zauważyć. Mimo wszystko warto, ponieważ efekty utrzymują się długo.


Jak działa urządzenie do mezoterapii mikroigłowej Dr Pen?

Skąd bierze się tak duża skuteczność urządzenia? Za wszystko odpowiedzialna jest zaawansowana technologia zamknięta w dość niepozornym z wyglądu produkcie. Jednak niech nie zmylą nas niewielkie rozmiaru urządzenia, bo kryje się tam prawdziwa moc, która wyposażona w komplet igieł o różnej długości może zdziałać cuda na każdym rodzaju skóry. Sekret tkwi w odpowiednim doborze długości igieł (od 0,25 mm do 3 mm), za pomocą których nakłuwa się wybrane partie skóry. W ten sposób pobudza się kolagen i elastynę do zwiększonej produkcji (nawet o 1000%) i bezpośredniego oddziaływania od zewnątrz. Dodatkowo poprzez powstałe mikrokanaliki dochodzi do lepszej absorpcji substancji odżywczych z masek, kremów i preparatów do pielęgnacji, co również nie pozostaje bez znaczenia. Dzięki temu poprawia się ogólna kondycja skóry i zanikają jej najbardziej zaawansowane problemy.


Jak wygląda zabieg mezoterapii mikroigłowej z użyciem urządzenia marki Dr Pen?

Urządzenie Dr Pen nie nazywa się tak bez powodu, ponieważ swoim wyglądem przypomina rozbudowany i zaawansowany technologicznie długopis. Taki wygląd sprawia, że urządzenie idealnie leży w dłoni i jest łatwe w obsłudze. A z czego się składa ten nietypowy “długopis”? Jest tutaj rączka do regulowania głębokości nakłuć oraz szybkości pracy igieł, wytrzymała obudowa oraz powłoka antypoślizgowa, która pozwala na precyzyjną pracę w każdych warunkach. Design jest nowoczesny i będzie idealnie pasować do każdego salonu kosmetycznego.


A jak wygląda sam zabieg mezoterapii mikroigłowej?

Dr Pen to bezprzewodowe urządzenie, które nie potrzebuje bezpośredniego podłączenie do prądu podczas pracy. Jego najważniejszą częścią jest głowica wyposażona w komplet igieł, za pomocą których nakłuwa się wybraną partię skóry. W zależności od typu skóry, jej problemów oraz części należy określić szybkość pracy i głębokość nakłuć. Nakłucia wywołują niejako reakcję obronną organizmu, który dzięki temu zwiększa produkcję kolagenu i elastyny oraz otwiera mikrokanaliki. Niewielkie rozmiary igieł oraz szybkość nakłuć sprawia, że zabieg nie sprawia dużego dyskomfortu, chociaż oczywiście jest to bardzo indywidualna kwestia i warto reagować na komentarze klientki.


Dr Pen czy Dermaroller - co wybrać?

Chociaż oba urządzenia służą do pielęgnacji skóry, to nie da się ukryć, że Dr Pen to dużo bardziej zaawansowane urządzenie. Derma rollery nie są w stanie dotrzeć do głębszych partii skóry, więc ich działanie jest mniej spektakularne i wymaga większej systematyczności. Z kolei urządzenie do mezoterapii mikroigłowej Dr Pen jest znacznie bardziej kompleksowe i mimo że jego wymiary są raczej niewielkie, to szybkość oraz głębokość nakłuć sprawiają, iż praca z nim przebiega szybko i bezproblemowo. W związku z tym derma roller poleca się bardziej do stosowania w celu zwykłej pielęgnacji (nawet w domowych warunkach), a Dr Pen do bardziej zaawansowanych zabiegów kosmetycznych.

Newsletter