Znaleziono 24 produktów
Sortuj:
Znaleziono 24 produktów

Kartridże do Dermapena

Urządzenia Derma Pen zmieniły całkowicie podejście do zabiegów kosmetycznych i estetycznych, nawet tych lekko inwazyjnych, jak mezoterapia mikroigłowa, czy makijaż permanentny. Dzięki nim można osiągnąć lepsze efekty, a same zabiegi są mniej bolesne dla użytkowników. Co więcej, te cechy sprawiają, że po Derma Pen można sięgnąć również we własnym zakresie, np. w domowym zaciszu. W końcu zabieg mezoterapii mikroigłowej jest stosunkowo łatwy, więc coraz więcej ludzi decyduje się przeprowadzać go u siebie. Jednak pisząc o urządzeniach Derma Pen nie można zapominać o jego kluczowych elementach, czyli mikroigłach, za pomocą których dochodzi do stymulacji i odżywiania skóry lub wprowadzania pigmentu. A te igły ulegają stępieniu podczas używania, więc wymagają wymiany, dlatego też przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę kartridży do Dermapena.


Urządzenia do mezoterapii mikroigłowej i makijażu permanentnego

Urządzenia do makijażu permanentnego i mezoterapii mikroigłowej znane są pod wspólną nazwą Dermapen. Oczywiście, tych urządzeń jest wiele (np. Dr Pen M5, Dr Pen A1, A6, Dr Pen Ultima itd.), jednak wszystkie z nich łączy wspólna cecha — sterylność, czyli jednocześnie bezpieczeństwo wykonywania zabiegów. Maksymalną sterylność uzyskuje się poprzez wymienne mikroigły, dzięki czemu każda klientka w gabinecie kosmetycznym otrzymuje nowy zestaw. Ta cecha jest także istotna podczas wykonywania zabiegów na własną rękę w domowym zaciszu. Wymiany igieł dokonuje się szybko i łatwo za pomocą kartridży, czyli ruchomych elementów zamiennych. Te są zazwyczaj uniwersalne i dopasowane do kilku modeli urządzeń (np. N2, N4, M5, M7), co ułatwia i przyspiesza cały proces.


Kartridże do Dermapena

Wymienne kartridże do Derma Pena pozwalają na zachowanie sterylności i maksymalnego bezpieczeństwa podczas zabiegów. Zarówno makijaż permanentny, jak i mezoterapia mikroigłowa polegają na minimalnym nakłuwaniu naskórka, co m.in. otwiera mikrokanaliki, przez które transportowane są składniki odżywcze z kosmetyków lub pigment. Dzięki wymiennym igłom można mieć pewność, że poza wspomnianymi wyżej substancjami, nic więcej nie dostanie się w głębsze warstwy skóry. Dlatego też tak ważna jest wymiana igieł po każdym zabiegu. Drugim powodem konieczności używania nowych kartridżów jest tępienie się igieł w czasie użytkowania, co jest całkowicie naturalnym procesem. Jeden zestaw świetnie sprawdzi się podczas pojedynczego zabiegu, jednak szybkość i precyzja idą tutaj w parze z ostrością igieł, więc warto zadbać o to, aby zawsze mieć w zapasie nowy pakiet, co pozwoli na prawidłowe używanie Derma Pena.


Rodzaje kartridżów do Derma Pena

Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, kartridże Dermapen są bardzo uniwersalne, ponieważ pasują zazwyczaj do kilku modeli (np. Dermapen Mym N2, N4. M5, M7), co nie tylko ułatwia dobór i ostateczny zakup, ale pozwala również na ich pełniejsze wykorzystanie w gabinetach kosmetycznych, szczególnie gdy dysponujemy kilkoma różnymi urządzeniami (np. kartridż Dr Pen Ultima, M5, M7 itd.). Jednak kartridże można podzielić również ze względu na liczbę igieł (np. 12-igłowy, kartridże nano itd.), a liczba igieł wpływa na rodzaj zabiegu oraz precyzję działania. W końcu innego podejścia wymaga makijaż permanentny, a innego mezoterapia mikroigłowa przeprowadzana w celu redukcji cellulitu lub usunięcia blizn pooperacyjnych. Warto więc zadbać o to, aby mieć pod ręką zestaw do każdego rodzaju zabiegu, co pozwoli na kompleksowe wykonywanie usług i zapewni ciągłość oferty.

Zastawy i pakiety kartridżów Dermapen

Kartridże Derma Pen nie są drogie, bo można je kupić już za kilka złotych. Jednak wymagają stosunkowo częstej wymiany, dlatego warto kupować je w pakietach, np. po 10 sztuk, co pozwoli na stworzenie odpowiednich zapasów. Dzięki temu w razie konieczności nigdy nie zabraknie świeżych igieł do zabiegu. Oczywiście, liczba pakietów powinna wynikać z zapotrzebowania, a w profesjonalnych salonach kosmetycznych jest ono z pewnością większe niż w przypadku domowego użytkowania. Jednakże wtedy również warto kupić np. 10 kartridży, gdyż są one sterylnie zapakowane, więc mogą leżeć nieużywane, nawet przez kilka miesięcy. Nie można zapominać także o tym, że skuteczność mezoterapii mikroigłowej wynika między innymi z jej powtarzalności, gdyż zabieg powinien być wykonany ponownie po upływie kilku tygodni. Brak zapasowych kartridżów może odciągać ten proces w nieskończoność, a wtedy efekty terapii będą zdecydowanie mniej spektakularne.

Sklep internetowy z kartridżami do Derma Pena

W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko urządzenia do mezoterapii mikroigłowej, ale również kartridże do każdego modelu Derma Pena (np. Derma Stamp Pen Mym, Dr Pen N2 itd.). Możesz wybrać kartridże w dowolnej konfiguracji (np. 12-igłowy i 42-igłowy) i dowolnej liczbie, a my wyślemy do Ciebie gotowy zestaw. Całość jest sterylnie i bezpiecznie zapakowana, więc w razie potrzeby możesz przechować u siebie zapasy przez dłuższy czas. Pierwszy pakiet warto kupić wraz z urządzeniem do mezoterapii mikroigłowej, ponieważ w zestawie jest tylko kilka igieł, więc lepiej od razu zadbać o ich zapas. 10 sztuk kartridżów to liczba, która powinna zapewnić ciągłość zabiegów, nawet w stosunkowo dużych gabinetach kosmetycznych. Dzięki temu mezoterapia mikroigłowa oraz i makijaż permanentny staną się stałym i mocnym punktem każdej oferty.

Newsletter